Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
biuro@armont.pl 575690790 lub 575890790

O nasO nas


                  Od 1996r. firma ARMONT funkcjonuje na rynku przedsiębiorstw zajmujących się montażem systemów regałowych a od 2009r. także sprzedażą regaów magazynowych. Prowadzimy również dystrybucją nowych regałów firmy PROMAN. Działamy na tym polu od 2000r. Wyposażamy - w nowe bądź używane elementy - hale, sklepy, magazyny oraz mroźnie.

                  Firma ARMONT współpracuje z czołowymi producentami systemów składowania towarów: STOW, WANDALEX, MAGO, MECALUX. Jesteśmy jednym z najdłużej istniejących w tym sektorze przedsiębiorstw w Polsce. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat działalności nabieraliśmy doświadczeń i zdobywaliśmy zaufanie klientów, co obecnie skutkuje wysoką lokatę w branży. Ta ugruntowana pozycja firmy sprawia, że krąg naszych odbiorców stale się powiększa. Do tej pory zaufali nam m.in.: Procter&Gamble, Gazownia Mazowiecka, Polifarb, IKEA, Coca-Cola, Tesco, Kaufland, Avon, Oriflame, Morliny.                       

                   Kilkuosobowy personel służy fachową radą i pomocą w każdej sprawie związanej z działalnością Naszej firmy.
Nasi parterzy