Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
biuro@armont.pl 575690790 lub 575890790

Regały używane


Regały używane


      Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą uĹźywanych regałów magazynowych wysokiego składowania sprzedawanych na terenie Warszawy. Pozyskujemy je zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów. Są to nasi doświadczeni partnerzy, którzy dbają o jak najwyĹźszą jakość konstrukcji. Chcemy, aby nasi klienci mieli jak największą swobodę wyboru najlepszych systemów do przechowywania towarów.

Oferujemy uĹźywane regały magazynowe wysokiego składowania, które zostały przez nas wcześniej dokładnie sprawdzone. Oprócz sprzedaĹźy specjalizujemy się równieĹź w montaĹźu i demontaĹźu konstrukcji stalowych, a takĹźe ich okresowych przeglądach. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę do tego, aby potwierdzać wysoką jakość proponowanych rozwiązań. KaĹźdy uĹźywany regał magazynowy wysokiego składowania, który dostępny jest w naszej ofercie, posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. UmoĹźliwiamy w ten sposób odnalezienie znacznie tańszych systemów składowania towarów, zachowując przy tym ich wysoką jakość.

         Zapraszamy do zapoznania się z oferta.


Nasi parterzy