Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
biuro@armont.pl 575690790 lub 575890790

Usługi


Usługi


Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży stalowych konstrukcji magazynowych na terenie Warszawy, ale to nie jedyna świadczona przez nas usługa. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wiedzy, jaką posiadamy jako fachowcy w tej dziedzinie, zajmujemy się także montażem i likwidacją regałów wysokiego składowania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem niezbędnym do ich prawidłowego ustawienia, a także wiedzą, którą potwierdzają liczne szkolenia naszych pracowników.

Bezpieczna i fachowa instalacja regałów do przechowywania towarów jest niezbędna dla każdego profesjonalnego magazynu o dużej powierzchni. Oferujemy nie tylko instalację stalowych półek dla wysokiego składowania, ale również ich demontaż i okresowe badania bezpieczeństwa. Do naszych instalacji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie najwyższej jakości gwarantujące niezrównane bezpieczeństwo oraz solidność. Nasi fachowcy posiadają ogromne doświadczenie z zakresu inżynierii i praktycznego funkcjonowania przemysłu i przechowywania towarów.
Nasi parterzy